Ciśnienie i temperatura opon zawsze pod kontrolą

Ciśnienie i temperatura opon zawsze pod kontrolą

 

Ciśnienie i temperatura opon zawsze pod kontrolą
ContiPressureCheck chroni opony, Twój czas i pieniądze!!!

Przedstawiamy stosowany w pojazdach Emtech system monitorujący ciśnienie i temperaturę opon ContiPressureCheck, który podnosi bezpieczeństwo oraz obniża koszty eksploatacji.

 1. Zapobiega przedwczesnemu zużyciu opon i zmniejsza ryzyko awarii ogumienia (wystrzał opony, separacja warstw opasania bieżnika).
 2. Pozwala na kontrolę w czasie rzeczywistym. W większości opon z nagłą utratą powietrza dochodzi wcześniej do powolnej utraty   ciśnienia – gdy zaniżone ciśnienie zostanie wychwycone opona może być już zniszczona.
 3. Oszczędza pieniądze.
  • Prawidłowe ciśnienie zmniejsza opory toczenia a tym samym zmniejsza zużycie paliwa.
  • Bieżąca kontrola opóźnia niszczenie się opon.
  • Pozwala zaoszczędzić czas na nieplanowane wymiany opon.

Dlaczego ContiPressureCheck?

 •  Producentem jest światowy koncern dostarczający nowoczesne rozwiązania dla motoryzacji, posiadający bogate doświadczenie zarówno w dziedzinie opon jak i urządzeń elektronicznych (VDO).
 • System ContiPressureCheck poprzez umiejscowienie czujników bezpośrednio w oponie daje najbardziej wiarygodne i dokładne wskazania ciśnienia i temperatury ogumienia.
 • System ContiPressureCheck jest dopasowany dla każdej floty tak aby przynosił jak największe korzyści ekonomiczne i zwiększał bezpieczeństwo.
 • System ContiPressureCheck poddawany jest ciągłej modernizacji i unowocześnianiu.
 • System ContiPressureCheck jest prosty w montażu i obsłudze.
 • Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie blisko 50 serwisów partnerskich w Polsce. Obsługa ContiPressureCheck dostępna jest także w europejskiej sieci autoryzowanych serwisów instalacyjnych i obsługowych systemów monitorowania ciśnienia i temperatury opon.
Ciśnienie i temperatura opon zawsze pod kontroląCiśnienie i temperatura opon zawsze pod kontroląCiśnienie i temperatura opon zawsze pod kontroląCiśnienie i temperatura opon zawsze pod kontroląCiśnienie i temperatura opon zawsze pod kontroląCiśnienie i temperatura opon zawsze pod kontroląCiśnienie i temperatura opon zawsze pod kontroląCiśnienie i temperatura opon zawsze pod kontrolą

 

 

<< wróć

Fundusze Europejskie