Menu
Dział handlowy
mob. 604 442 420
mob. 604 434 508
mob. 604 442 504
handlowy@emtech.org.pl

Biuro
tel. 42 236 30 35
biuro@emtech.org.pl

K
O
N
T
A
K
T

POWER TRUCK SHOW 2014

Opublikowano Wrzesień 18th, 2014

POWER TRUCK SHOW 2014
Finlandia, Alahärmä PowerPark

Mieliśmy wielki zaszczyt wystawić nasze pojazdy na Power Truck Show.
Impreza odbyła się w dniach 8-9 sierpnia w Finlandii w Alahärmä PowerPark. Zaprezentowanie naszych produktów umożliwił nasz partner na tym rynku firma ZLP, która jest jednocześnie naszym przedstawicielem na rynku Skandynawskim.
https://www.facebook.com/powertruckshow?fref=ts.

Power Truck Show zyskał Finlandii i krajach nordyckich status jednej z największych międzynarodowych imprez targowych transportu samochodowego. Na targach można zobaczyć wszystkie nowinki odnośnie transportu samochodowego na rynku Skandynawskim.
W przeciągu weekendu przewinęło się około 100 000 osób.
Impreza jest pokazem pojazdów ciężarowych połączonym z targami, odbywa się przy największym Lunaparku w Finlandii „Alahärmä PowerPark”.
Główną atrakcją Power Truck Show jest pokaz tuningu ciężarówek, naczep oraz przyczep zdobionych z niesamowitym rozmachem i pasją.

Impreza jest podzielona na różne konkursy oraz prezentacje zestawów ciężarówek, którą kończy konkurs na najpiękniejszy zestaw, ciężarówkę oraz naczepę.

Część targowa poświęcona jest producentom pojazdów do transportu ciężkiego, w tym naczep, przyczep, zabudów do transportu leśnego, nadgabarytowego jak i sanitarnego.

About the Author

Translate »