Menu
Dział handlowy
mob. 604 442 420
mob. 604 434 508
mob. 604 442 504
handlowy@emtech.org.pl

Biuro
tel. 42 236 30 35
biuro@emtech.org.pl

K
O
N
T
A
K
T

Prezentacja pojazdów Emtech 2015-05-08

Opublikowano Czerwiec 29th, 2015

Prezentacja pojazdów Emtech 2015-05-08

W piątek, 8 maja 2015 r. położona 11 km od Wielunia restauracja Oberża Knieja gościła ponad  100 osób związanych z transportem. Wśród uczestników konferencji zorganizowanej przez naszą firmę znaleźli się nie tylko przewoźnicy, ale także producenci, dostawcy i partnerzy polskiego producenta. Nie brakowało również gości z zagranicy.

Celem spotkania była prezentacja naczep i przyczep  marki Emtech, w których zastosowano nowe rozwiązania techniczne ułatwiające korzystanie z pojazdów oraz upraszczające ich obsługę oraz umożliwiające zdalne zarządzanie flotą pojazdów niezależnie od pojazdów z którymi współpracują.

Główną atrakcją była naczepa typu tiefbet z osiami sterowanymi hydraulicznie. Dzięki instruktorowi z Akademii Jazdy Iveco można było zobaczyć możliwości manewrowe prezentowanej naczepy.

Na spotkaniu zaprezentowaliśmy m.in. :

  • System hydraulicznego sterowania osiami TRIDEC HF-E dostarczony przez firmę JOST Polska Sp. z o.o.
  • System monitorowania ciśnienia i temperatury w oponach naczepy  kół ContiPressureCheck dostarczony  przez firmę Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i Wspólnik
  • Układ centralnego smarowania dostarczony  przez firmę Groeneveld
  • Telematykę dedykowaną do naczep oraz przyczep – system monitorowanie i zarządzanie pojazdem poprzez satelitę niezależnie od współpracującego pojazdu dostarczoną przez firmę Starcom Telematic sp.z o.o.

Gorące podziękowania należą się wszystkim współpracującym z nami dostawcom którzy czynnie zaangażowali się w nasze spotkanie poprzez prelekcje dotyczących swoich wyrobów.

W szczególności chcielibyśmy podziękować firmom (w kolejności alfabetycznej):

Aspock Systems Polska sp. z o.o.,      LED Autolamps Europe llp. Grzegorz Wesołowski,      Cleo,      Etop International, s.r.,      F.H. Groeneveld Polska sp. z o.o.,      Haldex sp. z. o.o.,      HEWEA sp. z o.o.,      Investa sp. z o.o.,      Iveco Poland sp. z o.o.,      Jost Polska sp. z o.o.,      Novol sp. z o.o.,      Saf – Holland Polska sp. z o.o.,      Starcom Telematic sp. z o.o., UnionStal sp. z o.o.

 

 

About the Author

Translate »