Menu
Dział handlowy
mob. 604 442 420
mob. 604 434 508
mob. 604 442 504
handlowy@emtech.org.pl

Biuro
tel. 42 236 30 35
biuro@emtech.org.pl

K
O
N
T
A
K
T

PRZEDŁUŻ ŻYCIE SWOJEJ NACZEPIE

Opublikowano Październik 13th, 2015

PRZEDŁUŻ ŻYCIE SWOJEJ NACZEPIE

Jeśli interesują cię

  • krótsze czasy przestoju
  • niższe koszty naprawy oraz wymiany części
  • mniejsze zużycie smarowanych części dzięki dokładnemu i ciągłemu smarowaniu
  • dłuższe przerwy między przeglądami
  • zwiększone bezpieczeństwo w miejscu pracy pojazdu

rozwiązaniem jest system automatycznego smarowania Groeneveld.

Automatyczne systemy smarowania Groeneveld odpowiadają za codzienną konserwację wszystkich ruchomych części, redukując w ten sposób koszty eksploatacji. Zapobiegają uciążliwym, drogim i nieoczekiwanym przestojom pojazdu.

System smarowania Groeneveld prawie nie wymaga ingerencji użytkownika, chyba iż konieczne jest zwykłe uzupełnienie smaru.

Automatyczne systemy smarowania Groeneveld gwarantują bezpieczne użytkowanie, przedłużoną żywotność części oraz bezawaryjne działanie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy.

Systemy automatycznego smarowania Groeneveld są wyposażeniem pojazdów marki EMTECH

Zdecydowaliśmy się na systemy automatycznego smarowania w standardzie, ponieważ jesteśmy otwarci na wprowadzanie do pojazdów nowych rozwiązań technicznych. Zależy nam na prezentacji nowoczesnych produktów, a w przypadku naczep do transportu ciężkiego wyposażenie w automatyczne smarownie Groeneveld staje się dodatkowym atutem przedłużając życie naczepy, zwiększając bezawaryjność użytkowania oraz obniżając koszty eksploatacji.

System automatycznego smarowania Groeneveld doprowadza smar do wszystkich punktów smarnych równocześnie, w odpowiednim momencie i w odpowiedniej ilości. Dzięki regularnemu smarowaniu najważniejsze podzespoły są zawsze dobrze posmarowane, tak ze wilgoć i piasek nie maja do nich dostępu, a zużywanie się drogich części jest ograniczone do minimum.

Pompa systemu wyposażona jest w pokrywę nadążną podążającą za poziomem smaru w zbiorniku. Zapobiega to utlenianiu smaru oraz tworzeniu się lejów, smar nie osiada na ściankach zbiornika, a poziom smaru jest dokładnie widoczny.

About the Author

Translate »